Česky
0
Prázdný
 x 
Košík je prázdný

babybox 3 web

Celý nápad vznikl v roce 2015, když jsem, coby nastávající maminka, chtěla jsem být perfektně připravena na blížící se velkou událost v mém životě. Oficiální seznam do porodnice i další informace na toto téma jsem znala skoro nazpaměť.
Věnovala jsem tomu spoustu času i energie, ale stále jsem si nebyla jistá, jestli jsem na něco důležitého nezapomněla.


A protože jsem kdysi žila v Helsinkách, vzpomněla jsem si na 79 let starou tradici, kterou mají ve Finsku. Všechny nastávající maminky, které spadají do finského sociálního systému, dostávají tzv. „mateřský balíček“. Okamžitě mě tento způsob, jak se chytře a bezstarostně připravit na mateřství, velice nadchl.


Nadšeně jsem o tom hovořila s rodinou, kamarády a známými. Ke konci mého těhotenství se mi nakonec podařilo si podobný „mateřský balíček“ obstarat.
Takže vše začalo mojí osobní dobrou zkušeností.
Proto Vám nyní nabízíme námi vytvořené „mateřské balíčky“, obsahující velmi kvalitní produkty pro novorozence, za přijatelné ceny.
Naše balíčky jsou nabízeny ve 4 verzích a naplněny pečlivě vybranými produkty pro miminka. Proto se nazýváme box4baby!


Zaměřujeme se na kvalitu a všechny výrobky zahrnuté v balíčku jsme osobně na dítěti vyzkoušeli.
Box se dodává s matrací uvnitř, takže může být také využita jako přenosná postýlka. Vaše ratolesti si mohou v této krabičce hrát, odpočívat, či dokonce spát, když například připravujete snídani nebo oběd v kuchyni.
Box má také víko, což je velmi praktické. Lze jej tedy použít jako místo pro přebalování nebo skladování hraček či dětského oblečení.
Naší ambicí je přinést tuto tradici z Finska do České republiky. Náš e-shop je k tomu první krok. Věříme totiž, že každá nastávající maminka si zaslouží box4baby!

Jsme hrdí, že 1% z každého prodeje poputuje na charitu podporující novorozence a jejich maminky, kteří tuto pomoc potřebují.


Zdraví vás,


 Nelli

Top